Весняна акція на хімчистку диванів продовжена — знижка до 1000 грн.

25.07.2017 / Категорія: Акції, Новини / 0 Коментарів

Хімчистка — це видалення жирних, що  в’їлися  в тканинне покриття плям за допомогою професійного обладнання, із застосуванням хімічних засобів.

Неможливо вічно зберегти належний вигляд м’яких меблів, існує безліч побутових чинників, що негативно впливають не тільки на вигляд оббивки, але і на інші складові її матеріалів .Хімчістка м’яких меблів — це складний процес в клінінгу, що вимагає певних знань і навичок. Тому настійно не рекомендується чистити улюблені дивани, крісла і пуфи самостійно, так як можна швидко зіпсувати його, скориставшись невідповідними хімічними засобами. М’які меблі є одним з обов’язкових предметів сучасного інтер’єру, який найбільш часто піддається забрудненню. Згодом м’які меблі накопичують в собі пил, різні алергени, а також мікроорганізми, які негативно впливають на здоров’я людини. Тому дуже важливо приділяти увагу меблям, особливо якщо у Вас є маленькі діти.

Літній та осінній період особливо сприятливий час для хімчистки меблів, оскільки волога, що залишається  після проведення робіт швидко випаровується. Ми робимо роботи по хімчистці, тільки здатними біологічно руйнуватися еко-засобами.

В зв’язку з великим попитом компанія Клінінг Плюс вирішила продовжити АКЦІЮ по хімчистці диванів, крісел і подушок згідно з якою Ви можете отримати до 1000 грн ЗНИЖКИ:

Вартість хімчистки диванів зі знижкою складе:

  • 2-х місцевий диван — 850 грн замість 950 грн (економія 100 грн)

  • 3-х місцевий диван — 1200 грн замість 1500 грн (економія 300 грн)

  • 4-х місцевий кутовий диван — 2300 грн замість — 2800 грн (економія 500 грн)

  • 6-ти місцевий кутовий диван — 3500 грн замість 4500 грн (економія 1000 грн)

  • Подушка 1 шт — 120 грн

  • Крісло 1 шт — 600 грн

Умови АКЦІЇ: замовлення повинно бути зроблене через форму в закладці АКЦІЇ з позначкою «ХІМЧИСТКА»

УВАГА: мінімальне замовлення 850 грн.

Замовити послугу хімчистка меблів Ви можете в будь-який час!

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *