Акція для корпоративних клієнтів

Прибирання офісів — це дуже важливий і трудомісткий захід, вкрай необхідний для підтримки чистоти і порядку в робочому просторі. Ми практично половину свого життя живемо на роботі, куди хочеться приходити і відчувати себе як вдома в чистоті та затишку. У будь-якому офісі завжди хочеться отримувати сприятливу обстановку для праці, а так само комфорт за невеликі гроші. Але будь-яке робоче приміщення дуже складно завжди пыдтримувати в ідеальній чистоті і повному порядку. Адже офіс відвідують безліч співробітників, партнерів і клієнтів. Через це постійно доводиться робити вологе прибирання. І якщо з покриттям столів або ж підлогою ситуація більш-менш проста, то догляд за меблями, м’якими меблями, вікнами і стелажами може принести проблеми.

До всього іншого, прибирання офісу — це ще й турбота про здоров’я всіх співробітників фірми, які проводять в офісі компанії досить багато часу, це так само і обличчя компанії, тому, просто необхідно підтримувати офіс в ідеальній чистоті.

Ви втомилися боротися зі штатом прибиральниць і двірників, піклуватися про наявність витратних матеріалів та інвентарю, а також про чистоту Ваших приміщень. Компанія Клінінг Плюс візьме все на себе: прибирання приміщень, прибирання прилеглої території, чистка снігу, озеленення територій, висадка квітів та стрижка газонів і кущів у весняно-осінній період, установка диспенсерів в туалетних кімнатах і постачання витратних матеріалів — це до НАС !!!

Команда Клінінг Плюс також подбали і про корпоративних клієнтів, і створили АКЦІЇ спеціально для ВАС.

Укладаючи контракт з компанією Клінінг Плюс на щоденне обслуговування Ви можете отримати на вибір:

— Сезонне миття  стандартних вікон (до 100 м.кв) БЕЗКОШТОВНО

— Прибирання після ремонту зі знижкою 30% (одноразово)

— Обслуговування брудозахисних килимків БЕЗКОШТОВНО до завершення терміну договору

— 10 днів обслуговування В ПОДАРУНОК.

Чекаємо на Ваші замовлення!!!!

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *