Новини - Клининг Плюс

Замовте прибирання квартири або миття вікон та отримайте гарантовану знижку

Дорогі наші клієнти !!!!

Команда Клінінг Плюс поспішає Вам повідомити про нову акцію з привабливими знижками. Ми розуміємо, що в щоденній суєті у Вас не вистачає часу на прибирання, тому хочемо Вам надати наші послуги, щоб ви змогли насолодитися відпочинком в чистоті та затишку.

Ми розробили лінійку акцій і знижок з прибирання та миття вікон до 30% !!! Поспішай замовити!

Читати далі →

Весняна акція на хімчистку диванів продовжена — знижка до 1000 грн.

25.07.2017 / Категорія: Акції, Новини / 0 Коментарів

Хімчистка — це видалення жирних, що  в’їлися  в тканинне покриття плям за допомогою професійного обладнання, із застосуванням хімічних засобів.

Неможливо вічно зберегти належний вигляд м’яких меблів, існує безліч побутових чинників, що негативно впливають не тільки на вигляд оббивки, але і на інші складові її матеріалів .Хімчістка м’яких меблів — це складний процес в клінінгу, що вимагає певних знань і навичок. Тому настійно не рекомендується чистити улюблені дивани, крісла і пуфи самостійно, так як можна швидко зіпсувати його, скориставшись невідповідними хімічними засобами. М’які меблі є одним з обов’язкових предметів сучасного інтер’єру, який найбільш часто піддається забрудненню. Згодом м’які меблі накопичують в собі пил, різні алергени, а також мікроорганізми, які негативно впливають на здоров’я людини. Тому дуже важливо приділяти увагу меблям, особливо якщо у Вас є маленькі діти.

Читати далі →

Акція для корпоративних клієнтів

Прибирання офісів — це дуже важливий і трудомісткий захід, вкрай необхідний для підтримки чистоти і порядку в робочому просторі. Ми практично половину свого життя живемо на роботі, куди хочеться приходити і відчувати себе як вдома в чистоті та затишку. У будь-якому офісі завжди хочеться отримувати сприятливу обстановку для праці, а так само комфорт за невеликі гроші. Але будь-яке робоче приміщення дуже складно завжди пыдтримувати в ідеальній чистоті і повному порядку. Адже офіс відвідують безліч співробітників, партнерів і клієнтів. Через це постійно доводиться робити вологе прибирання. І якщо з покриттям столів або ж підлогою ситуація більш-менш проста, то догляд за меблями, м’якими меблями, вікнами і стелажами може принести проблеми.

Читати далі →